DarKScroll
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DarKScroll


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Regulament Forum!

In jos 
+2
memnon
AnTyX
6 participanți
AutorMesaj
AnTyX




Warn 0
Mesaje : 19
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Pe scaun si in Pat!

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitimeSam Mai 15, 2010 8:27 pm

REGULI GENERALE
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
- offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa reclama de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !

WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 30 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.


Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la pana la ban permanent.

Atentionari

1. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent!
Sus In jos
http://www.DarKScroll.forumz.ro
memnon
Nivel 5
Nivel 5
memnon


Warn 0
Mesaje : 126
Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Suceava

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 1:25 am

2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!

Edutu tu tocmai ai incalcat regula 2 facand un topic identic ca al lui Dolce
Sus In jos
DolceGabana
Nivel 5
Nivel 5
DolceGabana


Mesaje : 80
Data de inscriere : 15/05/2010
Localizare : Sub Scaun

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 1:47 am

io va sfatuiesc k dak cnv face double post sa primesca warn dak face triplu sa primeasca 2 warn si dak face cvadruplu sa primeasca ban pe o perioda de timp sau permanent depinde de hotararea adminului
Sus In jos
Hiop
Nivel 5
Nivel 5
Hiop


Mesaje : 101
Data de inscriere : 16/05/2010

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 2:24 am

bune ideei imi plac dar depinde de admin
Sus In jos
shadows
Nivel 5
Nivel 5
shadows


Mesaje : 112
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe scaun

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 2:45 am

MS macar akma pot sti ce am voie si ce nu Wink
Sus In jos
https://darkscroll.forumgratuit.ro/
Brandon
Nivel 2
Nivel 2



Warn Horizon
Mesaje : 42
Data de inscriere : 16/05/2010

Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: r3   Regulament Forum! Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 3:32 am

eu sunt de acord cu regulile ....multumim
Sus In jos
Continut sponsorizat





Regulament Forum! Empty
MesajSubiect: Re: Regulament Forum!   Regulament Forum! Icon_minitime

Sus In jos
 
Regulament Forum!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament DarkScroll Metin2
» Muzica forum
» da este frumos la forum si cu jocuri deastea.....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarKScroll :: -General- :: Regulament-
Mergi direct la: